Menu
Tablet menu
A+ A A-

Kodex WL

  • Zobrazeno: 5125

Děláme toho spoustu. Ale je také 10 věcí, které nikdy neděláme. Tady jsou:

1.    
Zásadně nepracujeme pro více klientů ze stejné branže najednou. Na rozdíl od řady našich konkurentů to považujeme za neetické.
2.    
Neděláme reklamu produktům, které nestojí za nic. Dříve či později zmizí z trhu. Zákazníci totiž nejsou hloupí a podruhé už si takový výrobek nikdy nekoupí.
3.    
Zásadně nehodnotíme reklamy podle toho, jak se nám líbí, ale podle toho, jak dokáží přimět spotřebitele k nákupu Vašeho zboží.
4.    
Nepomlouváme naše klienty. Loajalitu stavíme na první místo. Byli byste překvapeni kolik agentur pomlouvá své zákazníky a ještě více byste byli překvapeni, kolik klientů jim to trpí.
5.    
Zásadně nezveřejňujeme case study, ve kterých bychom popisovali trable našich klientů a úžasné recepty, kterými jsme tyto trable vyřešili.
6.    
Naše práce pro klienty považujeme za důvěrné a nepřihlašujeme je do žádných veřejných soutěží s cílem získat vlastní publicitu. 
7.
Nepoužíváme výrobky vyráběné konkurenty našich klientů.
8.    
Nespolupracujeme s amatéry.
9.    
Nevysedáváme po nocích v kancelářích. Naopak hodně času trávíme mezi lidmi. Jedině tak se můžeme dozvědět, co očekávají od vašeho zboží a co máme udělat, aby si ho kupovali čím dál více.
10.  
Nepracujeme zadarmo. Anebo skoro zadarmo. Naším cílem je vytvářet zisk. Stejně jako Vaším.

  
Zvyšte Váš byznys
Novinky
Kdy nás zavolat
Czech Marketing Awards CORK 2015 2

Login or Register