Menu
Tablet menu
A+ A A-
  • Zobrazeno: 4501

CORK Czech Marketing Awards

 

Ahoj,

často se setkáváme s tím, že lidi z marketingu bývají ve firmách nedocenění. Přitom jste to vy, kdo musí hnát obraty neustále vzhůru. Přidejte se k nám a pomozte nám změnit přezíravý pohled na marketing.

Jak to chceme udělat? Chceme každý rok upozorňovat na opravdové hvězdy našeho oboru a na to, čeho lze s pomocí marketingu dosáhnout. Proto jsme se na konci roku 2014 rozhodli založit zcela novou anketu CORK Awards. Anketa si klade za cíl oceňovat skutečné marketingové hvězdy - lidi, kteří s námi sdílejí životní filosofii a živí se marketingem.

CORK Awards nejsou a nikdy nebudou infantilní anketou o modrého delfínka, kterou znáte a ve které si účast musíte zaplatit, aby se v ní stal vítězem nějaký generální ředitel. Naším cílem není podporovat instituce typu ,,ČMS“, ale opravdové lidi z praxe.

Pokud se vám náš nápad líbí, pomozte nám rozšířit povědomí o projektu – třeba tím, že supportnete CORK Czech Marketing Awards na facebooku - a ukažte lidem, že marketing je účinný nástroj k dosažení skvělých obchodních výsledků.

CORK Awards 2015

První ročník nových výročních marketingových cen proběhl v roce 2015 za účasti 43 marketéru z celé České republiky. Držitelem titulu MASTER CORK a nejlepším marketérem České republiky za rok 2015 se stal pan Zdeněk Blažek, Marketing Manager českého výrobce koupelnového nábytku Dřevojas. Dalšími nominovanými na titul nejlepšího marketéra byli pan Jaroslav Fabián, marketingový ředitel společnosti ESET Czech Republic a pan Radim Pelánek. Marketing Manager společnosti H&M Hennes & Mauritz.

CORK Awards 2016

Na podzim roku 2015 byl vypsán nový ročník Cork Awards. Link na přihlášku naleznete zde. Stejně jako v loňském roce vám přihláška zabere pouze dvě minuty, nebude vás to stát ani ň a vy díky tomu můžete získat větší respekt a možná i lepší kontrakt. Poslední termín k odevzdání přihlášek bude opět 31. května 2016. 

 

 

 

 

  
Zvyšte Váš byznys
Novinky
Kdy nás zavolat
Czech Marketing Awards CORK 2015 2

Login or Register